image
image

Silvie Ptašková
Life, mindset a jazykový kouč + butterfly effect v praxi
www.motylikoucink.cz 

Vendy je mi blízká svou přímou komunikací, nic nebalí do pozlátek, a zároveň plně respektuje co chci já a necítila jsem žádný tlak...

Vzhledem k tomu, že dělám věci v lehkosti, tak svůj web jsem vytvořila během cca 5 hodin. Úplně sama a co nejjednodušší. Postupně jsem vždy jen přidala stránku, když přibyl produkt. Neřešila jsem to, svou funkci plnil skvěle. Lidé si na něj chodili převážně číst reference mých klientů. V posledním čtvrtletí si hraju s více možnostmi v rámci cesty zákazníka, tak jsem byla vděčná, když jsi mi nabídla, že během 90 min ji se mnou projdeš a vytvoříš! Díky 3denní výzvě a mému aktivnímu zapojení jsem vyhrála 90 min konzultace, které rozhodně stály za to! Od první chvíle jsem cítila naprosté napojení a důvěru. Vendy je mi blízká svou přímou komunikací, nic nebalí do pozlátek, a zároveň plně respektuje co chci já a necítila jsem žádný tlak ve smyslu „MUSÍŠ TO DĚLAT TAKHLE“. Kromě toho, žes mi dala skvělé tipy CO upravit, nasdílela mi i různé možnosti JAK to upravit a hlavně mi vždy vysvětlila PROČ to je nebo není důležité. 
Vše co mi říkala mi dávalo perfektní smysl, takže jsem necítitla žádnou rezistenci nebo vnitřní odpor. Navíc jsme se u toho i dost nasmály, takže šlo o velmi příjemných 90 min, které byly navíc produktivní, takže nejlepší kombinace ???? Výsledkem je 90 minut záznamu a mé popsané 3 stránky poznámek, přičemž půlku z nich se mi díky skvělým tipům podařilo zpracovat během 30 minut. Kromě úprav týkajících se webu mi dala i spoustu inspirace, kterou určitě využiji při tvorbě svého online programu a při dalších výzvách. Nemůžu říct, že by mi vyřešila PROBLÉM, protože jako koučka neznám problémy jen výzvy ???? Ale rozhodně jsi mi poskytla vhled a úplně jiné úhly pohledu. Každopádně mi teď web dává mnohem větší smysl a určitě vymyslím způsob, jak bych s ní mohla i nadále spolupracovat. 


Štěpánka Horák Voborníková
Tvůrkyně a terapeutka webových stránek
www.stepankavobornik.cz

Texty k prodejce mě chytly za srdce a věřím, že mé klienty též...

Vendy ke mně přišla jako na zavolanou. …teda vlastně bez jako. Já jsem totiž opravdu zavolala do Vesmíru, rozuměj napsala na Facebook. Že potřebuji nutně rychle skvělou copywriterku, která by si hravě poradila s tvorbou prodejky pro můj kurz. A ozvala se právě ta pravá a skvělá a boží Vendy a za pár dní mi s minimem podkladů, které jsem jí byla schopna předat, vystřihla naprosto skvělou prodejku. Kromě toho mi vymyslela chytlavý název kurzu a vyladila vše do detailu. Její texty k prodejce mě chytly za srdce a věřím, že mé klienty též. Já jsem se cítila jako královna, která má boží podporu v zádech a nemusí se bát vkročit do kampaně s klidem a v pohodě.

image

Iveta Hátlová
Koučka životní změnou
www.ivetahatlova.cz

Perfektně odvedená práce do posledního detailu...

Vendula je zlatá, nadšená do své práce a to je také vidět. Perfektně odvedená práce do posledního detailu. Je to profík na místě. Píše pro nás tiskové zprávy a vytvořila texty k Pracím papírkům na obalový materiál. Moc děkuji za spoluráci.

image

Petra Doubková
Zakladatelka projektu EcoHaus
www.ecohaus.cz

Všechny poznámky a nápady byly věcné, držely se mého stylu psaní...

Na Vendy jsem se obrátila ohledně textů na svém webu, protože potřebovaly doladit. S průběhem a výsledkem spolupráce jsem byla nadšená - všechny poznámky a nápady byly věcné, držely se mého stylu psaní. S texty na svém webu jsem teď maximálně spokojená, takže Vendy mohu víc než doporučit.

image

Simone Štreklová
Brand a web grafička
www.simonestreklova.cz

Výborné nápady a cit pro originální design...

Skvěle zvládnutá zakázka. Vendula má výborné nápady a cit pro originální design. Vyšla vstříc všem našim požadavkům a uměla je zpracovat k naší velké spokojenosti! Rádi s ní budeme zase spolupracovat! Děkujeme - Selection Media

image

Zuzana Horáková
Event manager - Selection media

...během pár dní prodejku vyšperkovala...

Před nějakým časem jsem poptávala někoho, kdo by nám trochu vyladil prodejku ke kurzu. Vendy se hned nabídla, během pár dní prodejku vyšperkovala (a teda neměla lehký start, skoro nic v ní nebylo). Moc se mi líbilo také to, že nám vyšla vstříc rychle a že se s ní skvěle komunikovalo :-)
Moc děkuju a doporučuju.

image

Hanka Burešová
Terapeutka léčivou energií
www.hankaburesova.cz

...na akci TEDxPragueWomen postavila celou obsahovou strategii..

Vendy nám na akci TEDxPragueWomen postavila celou obsahovou strategii. Zároveň tvořila bezvadné texty pro newslettery a sociální sítě, které byly na velmi profesionální úrovni. I tak byly ale napsané s lehkostí a vtipem, často pozitivně zmiňované i ve zpětné vazbě od účastníků. Moc se mi líbilo, jak si Vendy načetla cílovku, odhadla tone of voice a pokaždé jsem se těšila na každý další její text. 
I díky jejímu talentu vystihnout to, co lidi zajímá, se nám akci podařilo vyprodat.
Protože je Vendy opravdový profesionál, dodržovala všechny dohody a termíny a nikdy nebylo potřeba jí o cokoliv urgovat. Dokáže si poradit i s neúplným zadáním a neptá se na věci, které se dají běžně dohledat. Ohromně mi její samostatný přístup uvolnil ruce k další práci a díky Vendy odteklo i spousta stresu. Člověčí porozumění a stejný smysl pro humor už byla pouze třešnička na dortu.  

image

Mirka Hofmanová
Co-Founder & HR Business Partner 
LinkedIn